DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY OD 1 200 KČ

Co o nás říkají zákazníci

"Doporučuji všem, kteří mají rádi kvalitu a poctivou ruční práci, kde na každé skleničce sirupu záleží. Sirupy paní Čuříkové a jejích spolupracovnic jsou vynikající a u těch ovocných si troufám napsat, že na českém trhu neznají konkurenci. Doobjednávala jsem černý bez plod a jsem nadmíru spokojená. Přivezla jsem si černý bez plod v bio kvalitě z Lucernu a už mi došel. Na českém trhu právě díky paní Čuříkové mám 100% náhradu za ten švýcarský. Navíc, pokud objednáváte online nemusíte se bát, že by balíček mohl přijít poškozený. Všechny sklenice jsou totiž pečlivě zabalené v bublinkové folii. Děkuji a velice si vážím Vaší poctivé práce!"

Tereza Veselá

"Bylinné a ovocné sirupy jsme objednávali už podruhé. Dětem velmi chutná jahodový a borůvkový, manžel má rád hruškový kořeněný a já jsem si zamilovala rebarborový. Jsou poctivě připravené, vždy s vysokým obsahem dané suroviny."

Vladimíra Válková

"Sirupy od paní Čuříkové nemají konkurenci. S maminkou jsme si objednaly celou bednu bylinných i ovocných sirupů na doporučení a rozhodně nelitujeme. Ovocné sirupy obzvlášť oceníme v těchto horkých letních dnech. Jsou ideální variantou na zchlazení. Objednávka a doprava byla velice intuitivní a rychlá. Navíc jsme dostali malý vzkaz na balík, jako poděkování. Zrovna tyhle maličkosti mi vždy udělají hezčí den. Už se těším na další nákup!"

Michaela Vejdělková

"Naprostá spokojenost. Balíček dorazil v pořádku, hezky zabalený, dokonce s přáníčkem krásných Vánoc, ručně psaný. To oceňuji. :) Určitě zde nenakupuji naposled. Moc děkuji!"

Libuše Frajtová

"Výborné šťávy, skvělá komunikace s eshopem, kvalitní zabalení dodávky."

Annelie Kadlecová

"Balíček dorazil v pořádku, perfektně a velmi bezpečně zabalený, v krásných krabičkách a moc mě potěšil přiložený milý osobní vzkaz. Chuť zatím hodnotit nemohu, sirupy jsou určeny jako vánoční dárek pro rodinu, ale věřím, že určitě potěší a zachutnají. Doporučila jsem několika přátelům a věřím, že budou spokojeni stejně, jako já. Ještě jednou děkuji a přeji krásný závěr roku, veselé a šťastné Vánoce a hlavně brzy lepší zítřky. :)"

Vendula Pavlíčková

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.